Skip to main content

  Лікувальний заклад, який орієнтований на майбутнє

Комунальне некомерційне підприємство «Міська поліклініка №6» Харківської міської ради побудовано за типовим проектом і було розрахована на 50-60 тис. населення та на 750 відвідувань у 1 зміну. 

На сьогодні Харківська міська поліклініка №6 – це сучасний лікувально-профілактичний заклад, який надає медичну допомогу більш ніж 140 тисяч населення, і є одним з найбільших поліклінічних закладів в Україні.

У поліклініки зручне розташування. До поліклініки можна під’їхати як з боку проспекту Ювілейний, так і з боку проспекту Тракторобудівників. З обох боків поліклініки є майданчики для зручного паркування транспортних засобів.

Поліклініка розташована поруч з міським парком “Перемога” та з торговельно-розважальним комплексом “Україна” (ТРК “Україна”). Також недалеко від поліклініки розташований комунальний заклад “Харківський палац дитячої та юнацької творчості Харківської міської ради Харківської області” та Державна установа “Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України”. 

Поліклініка, це чотириповерхова будівля, де на першому поверсі розташована сучасна реєстратура, яка обладнана електронною системою реєстрації. Поліклініка підключена до електронної системи охорони здоров’я, що дозволяє вести автоматизований облік реєстрації населення, картотеку щеплень, облік лабораторних досліджень, рецептів, направлень тощо.

Комунальне некомерційне підприємство «Міська поліклініка №6» Харківської міської ради є амбулаторно-поліклінічним лікувально-профілактичним закладом, де щоденно проводиться прийом за 30 спеціальностями, працюють більш ніж 500 працівників.

До складу основних підрозділів поліклініки входять: центр первинної медико-санітарної допомоги і консультативно-діагностичний центр, до якого входять стоматологічне відділення, кабінет відновлювального лікування, хірургічне, травматологічне, неврологічне, офтальмологічне, відділення профілактики, а також жіноча консультація. Також поліклініка має відділення загальної практики – сімейної медицини.

Лікувально-діагностичні підрозділи представлені фізіотерапевтичним відділенням, кабінетом лікувальної фізкультури, рентгенологічним та флюорографічним кабінетом, кабінетом електрокардіографії і функціональної діагностики, а також клініко-діагностичною лабораторією в якій встановлено сучасне обладнання, якому немає аналогів у місті.

Кабінет відновлювального лікування функціонує у складі поліклініки з жовтня 1989 року. На теперішній час кабінет приймає хворих у 4 зміни і розрахований на 20 ліжок. Щоденно у кабінеті відновлювального лікування проходять лікування більш 100 пацієнтів.

Жіноча консультація була введена до складу поліклініки з лютого 2000 року при реорганізації МСЧ №4. У жіночій консультації працює кольпоскопічний кабінет, кабінет з пренатальної ультразвукової діагностики, кабінет планування сім’ї, веде прийом дівчаток підлітків спеціально навчений лікар гінеколог, операційна з післяопераційною, де проводиться весь необхідний перелік амбулаторних втручань.

Крім того поліклініка має кардіологічний кабінет, кабінет інфекційних захворювань,  ревматологічний, гастроентерологічний, пульмонологічний, кабінет ендоскопії, кабінет ультразвукової діагностики (УЗД), а також ендокринологічний кабінет.

У складі хірургічного відділення працює лікар онколог, уролог, проктолог і травматолог. Лікарі уролог і проктолог проводять онкологічний огляд чоловіків з метою раннього виявлення онкологічної патології шкіри, передстатевої залози, а також виконують функції чоловічого оглядового кабінету.

У переліку процедур фізіотерапевтичного відділення – широкий спектр традиційних та сучасних фізіотерапевтичних методів, таких як електролікування, світлолікування, інгаляційна небулайзеротерапія, озокеритолікування, лікування штучним соляним мікрокліматом, кисневі коктейлі, водолікування, а також масаж – класичний та рефлекторно-сегментарний. У фізіотерапевтичному відділенні Ви можете отримаєте повноцінне санаторно-курортне лікування.

В 2013 році, у зв’язку з затвердженням нових меж міста Харкова, в штат поліклініки була передана амбулаторія сімейного лікаря селища Кулінічі Харківського району Харківської області, з населенням – 3412 осіб: дорослого – 2723 осіб та дитячого – 689 осіб, де працюють лікарі загальної практики – сімейної медицини, які приймають як доросле населення так і дітей.

Харківська міська поліклініка №6